درباره ما

“سری کتاب های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد” در بیش از 400 جلد، حاصل تلاش فراوان،دقت نظر و انتقال دانش و تجربه بیش از یکصد نفر از نیرو های جوان و متخصص با تحصیلات عالی دانشگاهی از دانشگاه های معتبر صنعتی امیرکبیر ،صنعتی شریف و دانشگاه تهران است.

در این مجموعه،سعی شده تا با بهره گیری از کادر فنی مجرب نشر،کیفیت کار را از نظر علمی و فنی بالا برده و به ویژه از نظر حروف چینی و صفحه بندی متن،کتاب را نسبت به موارد مشابه متمایز نماییم.

با توجه به نکات یاد شده ، پیش بینی میشد که راهیان کنکور کارشناسی ارشد با مطالعه این مجموعه،ضمن صرفه جویی در وقت برای تهیه منابع معتبر با مفاهیم و نکات ضروری مفیدی آشنا شوند که این مهم ، باتوجه به استقبال خوب و تماس های تشکر آمیز خوانندگان محترم در این مدت، برای ما مشخص شد.

راهیان ارشد اولین سعی و تلاش به سبک خود بوده برای ارائه مجموعه کاملی از بهترین درسنامه مفهومی و کامل ، نکات کاملا ویژه کنکوری و تست های طبقه بندی شده موضوعی سالها کنکور کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی بر اساس سر فصل های مصوب شورای عالی برنامه ریزی و همچنین سر فصل های متداول در دانشگاه ها،که به عنوان مرجعی معتبر برای استفاده داوطلبان کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد (برای اولین بار) به بازار عرضه شده است.

انتشارات آزاده از کلیه عزیزانی که به هر نوعی در تولید و توزیع این مجموعه سهمی داشته اند صمیمانه تشکر و قدر دانی می نماید و نیز کلیه کاستی ها و اشکالات موجود را بر عهده میگیرد و به همین منظور و برای رفع آن ها،در انتظار دریافت نظرات انتقادی از استادان گرانقدر ،دانشجویان و دیگر خوانندگان این مجموعه و حتی همکاران است.